Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MŚ: Therese Johaug najlepsza na 30 km stylem łyżwowym [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-03-02

Jak można się było spodziewać, zwyciężczynią na 30 km została faworytka, Therese Johaug. Dużo bardziej emocjonująca była rywalizacja o drugie miejsce, które wywalczyła Ingvild Flugstadt Oestberg.

 

 

Wygrała na dystansie 10 km, wygrała w biegu łączonym, a dziś powetowała zwycięstwo na dystansie 30 km. Niezwyciężona na dystansach Therese Johaug, zanotowała nieco ponad pół minuty przewagi nad drugą Ingvild Flugstadt Oestberg, która część dystasu pokonała wspólnie ze Szwedką Fridą Karlsson, jednak doświadczenie starszej Norweżki zaprocentowało i to ona mogła cieszyć się z wicemistrozstwa,a młodziutka Szwedka z wywalczenia bązowego medalu. 

Czwarta na mecie zameldowała się Jessi Diggins, piąta była Charlotte Kalla, a pierwszą szóstkę uzupełniła Ebba Anderson. 

Polki nie startowały.

 

WYNIKI

 

fot: sport.pl

Natalia Surdyka

Komentarze - 2

wow

Opublikowano: 2019-03-02 18:14:16

I narodził sie nowy koszmar Norweżek. Tym razem Frida. Czy będą tak naiwne i będą ja pozbawiać medali i siebie kibicow biegów a co za tym idzie olbrzymiej kasy od sponsorów? Zobaczymy czy Norweżki i przed szkoda i po szkodzie ...

???

Opublikowano: 2019-03-03 12:58:11

można geniuszu jaśniej?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl