Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Visma Ski Classic: Cologna i Natalie von Siebenthal najlepsi w Szwajcarii [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2019-03-10

Dario Cologna oraz Natalie von Siebenthal okazali się być najlepsi w biegu na dystansie 42 km, rozgrywanym w Szwajcarii. Na starcie mogliśmy zobaczyć Polaków. 

 

 

W rywalizacji mężczyzn, było iście sprintersko. Pierwsza piątka na mecie, zmieściła się w jednej sekundzie. Najlepszy na finiszu był Dario Cologna, który pokonał dystans z czasem (1: 22:22,9) miejsce drugie, zajął Francuz Jean Marc Gaillard, a na najniższym stopniu podium stanął Andreas Gloersen. 

 

Na miejscu 117. finiszował dziś Paweł Klisz z Ed system Bauer z czasem (1;29;10,6) na miejscu 168. rywalizację zakończył Daniel Iwanowski a jego czas to (1:33:04,8)

 

Wśród Pań, najlepsza była Natalie von Siebenthal, która nad drugą zawodniczką Astrid Slind, miała niespeła minutę przewagi. Na mijescu trzecim sklasyfikowana została Britta Johannson Norgen. 

 

WYNIKI

 

W biegu nie mogło oczywiście zabraknąć zawodnika naszego skipol.pl TEAMU. Andrzej Guziński zajął 3107 miejsce. Nie miejsce jest w tym przypadku najważniejsze, a fakt zdobycia przez Andrzeja szóstego tytułu WORLD GLOBAL MASTER . Gratulujemy.

Przypomnijmy jeszcze, że chętni na książkę Andrzeja "20 kroków po śniegu" opisującą jego biegi mogą ją zdobyć w bardzo prosty sposób. Szczegóły TUTAJ.

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl