Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Sylwia Jaśkowiec ponownie PIERWSZA!!!

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2009-01-31

31.01.2009, Praz de Lys (FRA), Mistrzostwa Świata U-23 ,bieg łączony kobiet na 15 km (7,5Cl+7,5F).Sylwia Jaśkowiec sięgnęła po drugi tytuł Mistrzyni Świata w kategorii U-23 w biegach narciarskich, tym razem w biegu łączonym na 15km.

 

Po pierwszej części biegu, 7,5km stylem klasycznym Sylwia zajmowała 5 miejsce tracąc do prowadzącej Finki Niskanen ponad 3 sekundy.Druga część biegu stylem dowolnym przebiegała już pod dyktando naszej mistrzyni,zwycięstwo Sylwii było niezagrożone aż do mety.

 

Trener Sylwii Wiesław Cempa w rozmowie telefonicznej ze skipol-em,skwitował sukces swojej zawodniczki krótko...mhm, powtórka z rozrywki.Myślę, że nikt z ludzi biegów i mam nadzieję ,że nie tylko, nie ma nic przeciwko, żeby takie powtórki zdarzały nam się cały czas. Pozostałe miejsca na podium zajęły Norweżki.Druga Astrid Oeyre SLIND , straciła do Sylwii 1,8 sekundy .Strata trzeciej Marte Elden wynosiła już ponad 50 sekund.W biegu startowały także pozostałe Polki: Marcela Marcisz była 34, a Anna Staręga 39.wyniki w załączniku

Autor: huk
Źródło: w

Komentarze - 2

litek

Opublikowano: 2009-01-31 16:46:53

Moje gratulacje i życzę kolejnych sukcesów bo bardzo fajnie się czyta takie wiadomości!!!!

prezes

Opublikowano: 2009-02-04 21:50:41

Na takich zawodników warto wydawać pieniądze!!! Jest trening,całkowite poświęcenie i jest efekt!!! Bardzo ładnie Sylwia tak dalej. A inni powinni się zastanowić nad swoim trenowaniem..

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl