Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

W FIS OPA CUP w niemieckim Zwiesel najlepsza Agnieszka Szymańczak.

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2012-01-14

Puchar Kontynentalny (OPA CUP) w biegach narciarskich zawitał do niemieckiego Zwiesel, gdzie na trasach w Bawarskim Lesie rozegrano dzisiaj sprinty stylem dowolnym.Najlepiej z naszych reprezentantów pobiegała dzisiaj Agnieszka Szymańczak, która dotarła do półfinału sprintu seniorek i ostatecznie zajęła miejsce 7.Do półfinału dotarła także Justyna Mordarska,która ostatecznie zajęła 11 pozycję.Pozostałe nasze seniorki zakończyły swoje biegi na ćwierćfinałach i zostały sklasyfikowane na miejscach :Anna Staręga -15,Paulina Maciuszek -16,Natalia Grzebisz -19,Magdalena Kozielska-21.

W biegu seniorów kwalifikacje "przeżył" tylko Mateusz Ligocki, jednak odpadł w ćwierćfinale i zajął 29 miejsce.Pozostali nasi seniorzy zakończyli starty w kwalifikacjach na miejscach Michał Wróblewski-34,Sebastian Gazurek-36,Marcin Rzeszótko-44,Jan Antolec-51 i Artur Bobrecki-53.

W biegu juniorek (U-20) mieliśmy tylko jedną zawodniczkę Dominikę Bril, która zakończyła swój udział w sprintach w eliminacjach na 32 miejscu.Jedynym juniorem, który awansował do ćwierćfinałów jest Paweł Klisz, w półfinale niestety odpadł z dalszej rywalizacji.Paweł zajął 11 lokatę.Rafał Matuszny i Patryk Chudoba zajęli w kwalifikacjach sprintu miejsca 37 i 40.   Jutro w Zwiesel biegi łaczone.

wyniki SENIORKA                    wyniki Juniorka

wyniki SENIOR                        wyniki Junior

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl