Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Teresa Stadlober Mistrzynią Świata Juniorek w biegu łączonym

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2013-01-25

Teresa Stadlober z Austrii została Mistrzynią Świata Juniorek w biegu łączonym na dystansie 5km stylem klasycznym + 5km techniką dowolną.

Kolejne miejsca dla Rosjanek. Jako druga 6,6sek po zwyciężczyni finiszowała Nadezhda Shuniaeva, na miejscu trzecim finiszowała Alisa Zhambalova (+10,9sek), a miejsce tuż za podium zajęła Anastasia Sedova. Na piątej pozycji uplasowała się Norweżka Linn Eriksen, a miejsce szóste wywalczyła Julia Svan ze Szwecji.

Najlepiej z Polek zaprezentowała się Marzena Maciulewicz, która linię mety przekroczyła jako 53, 3 minuty 47,7 sekund po zwyciężczyni. Urszula Łętocha była 62, a Dominika Hulawy 65.

WYNIKI

foto: liberec2013.cz

Hubert Koszyk

Komentarze - 1

bardzo stary biegacz

Opublikowano: 2013-01-25 12:13:15

Wyniki?Chyba trzeba sie zaczac wstydzic......Przeciez jezeli sie ktos troche zna na biegach narciarskich to zauwazy ze -Dziewczyny dzisiej tracily na 1Km ok.25 sek-czyli na 100m ok.3 sek(biaradz jeszcze pod uwage zjazdy..)Niech kazdy ktory chociaz troche trenuje ,ubierze narty przebiegnie 1Km na 100% ,a pozniej treningowo..!Jestem przekonany ze bedzie w tej tolerancji czasowej(mniej lub wiecej)

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl