Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Na zakończenie EYOF Rosjanie wygrywają sztafety

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2013-02-22

Na zakończenie Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy rozgrywanego w rumuńskim Brasov rozegrano biegi sztafetowe 4x5km MIX.

Najlepsza okazała się drużyna Rosji w składzie Aleksander Bakanov, Natalia Nepryaeva, Alexy Chevrotkin i Anastasia Sedova (2 pierwsze zmiany styl klasyczny i 2 kończące styl dowolny). Zawodnicy trasę pokonali w czasie 56min 9sek i o 1min 27sek wyprzedzili sztafetę Niemiec w składzie Adrian Schuler, Katharina Hennig, Marius Cebulla i Victoria Carl. Trzecie miejsce ze stratą do zwycięzców 2min 26sek dla Norwegów: Erika Sverdrupa Augdala, Lotty Udnes Weng, Ole Jorgena Bruvoll i Tiril Udnes Weng. 4 miejsce zajęła drużyna Finlandi, 5 miejsce dla Szwajcari, a 6 była Słowenia.

Polacy w składzie Mateusz Chowaniak, Małgorzata Żółkiewska, Bartłomiej Rucki i Karolina Trzaska zostali skalsyfikowani na 13 pozycji.

WYNIKI

/rak/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl