Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Austriacup w Seefeld: Kozielska i Motor najlepszymi zawodnikami z Polski

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2013-12-08

Puchar Kontynentalny - Austria Cup - w biegach narciarskich rozgrywany w austriackim Sefeld. W dniu dzisiejszym rywalizowano na dystansach stylem dowolnym. Najlepiej z naszych reprezentantów zaprezentowali się Magdalena Kozielska i Konrad Motor.

 

Trzeci ostatni dzień Austria Cup w biegach narciarskich, biegi stylem dowolnym zarówno w konkurencji kobiet jak i mężczyzn wygrali reprezentanci Niemiec. Na dystansie 5 kilometrów wygrała Stefanie Boehler, na dwukrotnie dłuższym dystansie wygrał Lucas Boegl.

 

Najlepszą Polką na trasie biegu okazała się Magdalena Kozielska z UKS Regle Kościelisko, która tracąc do zwyciężczyni  54,6 sekundy została sklasyfikowana na 21 miejscu. Równą sekundę straty do Kozielskiej zanotowała Martyna Galewicz zajmując miejsce dwudzieste drugie. W pierwszej trzydziestce biegu na 25 pozycji mamy zawodniczkę spoza  naszej kadry młodzieżowej (trenerzy Migdał i Cempa) Justynę Mordarską.

 

PEŁNE WYNIKI KOBIET

 

Panowie rywalizowali na dystansie 10 kilometrów, także stylem dowolnym. Niespodziewanie najlepiej z naszych kadrowiczów pobiegł zawodnik kadry młodzieżowej Konrad Motor. Konrad tracą do zwycięzcy 1:07 minuty został sklasyfikowany na 21 miejscu.  Zawodnicy kadry A-Team - trenera Krężeloka zajęli kolejne miejsca w pierwszej punktowanej trzydziestce. Maciej Staręga to miejsce 26-ste, lokata numer 28 dla Jana Antolca, a punktowane lokaty zamyka Paweł Klisz (30m-ce).

 

PEŁNE WYNIKI MĘŻCZYZN

 

/KaCe/

Komentarze - 4

Kuba_skipol

Opublikowano: 2013-12-08 13:09:10

Czterech Polaków w 30-tce i 3 Polki, nie jest źle, w zawodach startowało ponad 350 biegaczy narciarskich z 30 krajów!

undefined

Opublikowano: 2013-12-08 13:15:37

Przecież Justyna Mordarska to nie zawodniczka kadry młodzieżowej...

Kuba_skipol

Opublikowano: 2013-12-08 13:36:06

Racja, po prostu z rozpędu tak poszło! Poprawione

Kuba_skipol

Opublikowano: 2013-12-08 13:38:20

Jeszcze jedno, w artykułach można powiększać zdjęcia, polecamy

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl