Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PŚ w Lillehammer: Rosjanie zwyciężają w biegach sztafetowych

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2013-12-08

Sztafeta Rosyjska wygrała zmagania w ramach Pucharu Świata w Lillehammer. Kolejne miejsca zajęły trzy reprezentacje Norwegii.

 

Rosjanie biegnący w składzie Dmitrij Japarov, Alexander Bessmertnyh, Alexander Legkov i Maxim Vylegżanin po pasjonującym finiszu Vylegzanina utarli nosa gospodarzom, a zwłaszcza Northugowi, który w końcówce odpuścił i został wyprzedzony przez Krogh'a. Tym samym drugie miejsce przypadło drugiej reprezentacji Norwegii (Eldar Roenning, Chris Andre Jespersen, Sjur Roethe i Finn Haagen Krogh), a najniższy stopień podium zajęła pierwsza drużyna Norwegii (Paal Golberg, Didrik Toenseth, Martin Johnsrud Sundby i Petter Northug).

 

Na miejscu 4. uplasowała się trzecia sztafeta Norwegii, która najwyraźniej ma kłopot bogactwa i problem z zestawieniem optymalnego składu, który dałby gospodarzom zwycięstwo. Miejsce piąte dla Szwedów, mimo świetnego biegu Hellnera, który podobnie jak Kalla wśród kobiet, sam sztafety nie wygra. Czołową szóstkę zamknęli dziś Francuzi.

 

WYNIKI

 

Hubert Koszyk

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl