Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Alpen Cup w St. Ulrich: Magdalena Kozielska najlepszą z Polek w biegu ze startu wspólnego

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2013-12-15

Za nami kolejne zmagania w rywalizacji Alpen Cup, która w ten weekend gościła w St. Ulrich/Pillerseetal. Dzisiejszy dzień obfitował w biegu ze startu wspólnego rozgrywane techniką klasyczną.

 

W biegu juniorek na 10 kilometrów techniką klasyczną ze startu wspólnego zwyciężyła reprezentantka Niemiec Victoria Carl przed swoją rodaczką Julią Belger oraz Słowenką Anamariją Lampic. Najlepsza z Polek na 23. pozycji finiszowała Dominika Bielecka.

W rywalizacji seniorek triumfowała, Katerina Smutna przed Poliną Ermoshiną oraz Lucią Scardoni. Magdalena Kozielska zakończyła zmagania na 19. miejscu, Emilia Romanowicz na 21., a Marzena Maciulewicz nie ukończyła do mety.

Juniorzy jak i seniorzy rywalizowali także w biegu ze startu wspólnego stylem klasycznym  na dystansie 15 kilometrów. Jeśli chodzi o juniorów to zwyciężył Richard Jouve z Francji przed swoim rodakiem Louisem Schwartzem oraz reprezentantem Czech Petrem Knopem. Z naszych zawodników najwyżej uplasował się Wojciech Suchwałko, który bieg ukończył na 23. miejscu. Tomasz Garbień zajął 37. miejsce, Mateusz Chowaniak 40. Bartłomiej Rucki 42.

Najlepszym seniorem okazał się Dietmar Noeckler. Drugie miejsce zajął Mattia Pellegrin, a trzecie Andy Kuehne. Marcin Rzeszótko zajął 52. miejsce, a nie będący w kadrze Daniel Iwanowski 74.

 

WYNIKI

 

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl