Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Rosyjskie podium na zakończenie XXVI Zimowej Uniwersjady w Trentino, Klisz 40.

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2013-12-21

Dziś biegacze narciarscy rywalizowali w ostatniej konkurencji na XXVI Zimowej Uniwersjadzie w Trentino, a konkretnie w biegu na 30 kilometrów techniką klasyczną. Całe podium zajęli Rosjanie, a Paweł Klisz ukończył rywalizację na 40. miejscu.

 

Zwyciężył Vladislav Skobelev, który o 2 sekundy wyprzedził Ermila Vokueva i o 4 sekundy Andreya Fellera. Czwarte miejsce zajął Mattia Pellegrin, a piąte Rune Malo Oedegaard. Szósta lokata dla Michaila Semenova, a siódma dla Vaselina Tsinzova. Bułgar plasował się u regularnie w dziesiątce, ale nie wywalczył żadnego medalu.

 

Jedyny startujący dziś Polak, Paweł Klisz, zajął 40. miejsce (+ 8:37.5). Rywalizację ukończyło 69 zawodników.

 

Nasi biegacze narciarscy zakończyli Uniwersjadę bez medalu. Najlepsze miejsca indywidualne to 12. lokaty Marceli Marcisz i Jana Antolca w sprincie. 14. w biegu indywidualny na 10 kilometrów dowolnym był Antolec, a 15. w biegu łączonym Gazurek.

 

PEŁNE WYNIKI BIEGU

 

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl