Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

TdS: Therese Joahug wygrywa i odrabia straty, Paulina Maciuszek 27.

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2014-01-04

Therese Johaug wygrała szósty etap Tour de Ski i odrobiła 20 sekund do liderującej w całym cyklu Astrid Jacobsen, która dziś była druga. Panie biegły na 5 kilometrów stylem klasycznym. Paulina Maciuszek zajęła 27. miejsce. Z rywalizacji wycofała się Kornelia Kubińska.

 

Johaug zwyciężyła dziś bardzo pewnie i druga Jacobsen uzyskała czas o piętnaście sekund gorszy. Trzecie miejsce dla Anne Kyllonen (+19.2). Kolejne lokaty dla Niskanen, ahteenmaki, Weng i Saarinen. Pierwszą zawodniczką spoza Finlandii i Norwegii jest ósma dziś Japonka Masako Ishida.

 

Paulina Maciuszek (+1:08.3) nie spisała się tak dobrze jak wczoraj. Polka w okrojonej już stawce zawodniczek zajęła jednak 27. miejsce. W rywalizacji pozostało tylko 47 biegaczek.

 

PEŁNE WYNIKI ZAWODÓW 

 

W klasyfikacji generalnej Tour de Ski prowadzi Astrid Jacobsen, ale jej przewaga nad Johaug to tylko 23 sekundy. Trzecia ze stratą półtorej minuty jest Anne Kyllonen. Paulina Maciuszek (+4:45.5) utrzymała 22. miejsce.

 

KLASYFIKACJA GENERALNA TOUR DE SKI

 

KR

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl