Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MŚJ w Fiemme: Jean Tiberghien wygrywa sprint, Pradziad najlepszym Polakiem

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2014-01-29

Złoto w sprincie rozgrywnym techniką łyżwową, podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Val di Fiemme, wywalczył reprezentant Francji Jean Tiberghien. Najlepszym z naszych reprezentantów okazał się Andrzej Pradziad.

 

Kwalifikacje:


W eliminacjach zwycężył Lucas Chanavat, drugie miejsce zajął jego rodak Jean Tiberghien, a trzecie Norweg Petter Reistad. Najlepszym z naszych reprezentantów okazał się Andrzej Pradziad, który uplasował się na 56. miejscu. Tomasz Garbień ze swoim czasem finiszował na 70. miejscu Bartłomiej Rucki na 73., a Dominik Bury zajął 74. miejsce.

 

WYNIKI KWALIFIKACJI

 

Finały:

 

Złoto po dosyć ciekawej walce na ostatnich metrach wywalczył Jean Tiberghien. Srebrny medal wywalczył Oskar Svensson ze Szwecji, a brązowy Joni Maki reprezentujący barwy Finlandii. W czołowej szóstce również znaleźli się: Lauri Vuorinen z Finlandii, Evgeniy Vakhrushev z Rosji oraz Kentaro Ishikawa z Japoni.

 

WYNIKI

 

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl