Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

FIS Slavic Cup w Szczyrbskim Plesie z udziałem naszych biegaczy narciarskich, najlepsza Maciulewicz

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2014-02-14

Kolejne zawody Pucharu Kontynentalnego w biegach narciarskich Slavic Cup odbyły się w słowackim Szczyrbskim Plesie z udziałem dużej grupy zawodniczek i zawodników z Polski. Najlepiej zaprezentowała się Marzena Maciulewicz zajmując czwarte miejsce w finale sprintu stylem dowolnym.

 

Pierwszy dzień trzydniowych zawodów to sprinty stylem dowolnym, w których na starcie eliminacji stanęła nasza kadra juniorsko - młodzieżowa (trenerka Urszula Migdał) oraz duża grupa zawodników klubowych.

 

W kategorii kobiet poza wspomnianą już Maciulewicz, szóstą lokatę wywalczyła Urszula Łętocha, kolejne lokaty zajmowały Justyna Mordarska, Martyna Galewicz i Dominika Bielecka.

Z wyjątkiem Łętochy i Galewicz, wszystkie wymienione  zawodniczki są w kadrze juniorsko - młodzieżowej.

WYNIKI KOBIET

 

W biegu panów tak dobrze już nie było, najlepsze miejsce w sprincie zajął skalsyfikowany na 17 miejscu Mateusz Ligocki. Kolejny dobry występ zaliczył trenujący poza kadrą Dominik Bury z MKS Istebna. Przypomnijmy, że Dominik jest juniorem B ('97'96), a 21 miejsce, które dzisiaj zajął jest w klasyfikacji seniorów czyli zawodników 21 letnich i starszych. W pierwszej 30-tce klasyfikacji, mamy jeszcze jednego zawodnika trenującego poza kadrą Marcina Rzeszótkę, który zajął 24 lokatę. Sklasyfikowano 50-ciu zawodników.

Wyniki reszty naszych reprezentantów w wynikach.

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

Jutro na Słowacji zostaną rozegrane biegi techniką dowolną.

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl