Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Czesi zdominowali Slavic Cup w Szczyrbskim Plesie, najlepiej z Polaków Justyna Mordarska i Dominik Bury

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2014-02-15

W Szczyrbskim Plesie na Słowacji rozegrano dzś kolejne zawody cyklu Slawic Cup, który to m.in. dla naszych zawodników ma rangę Pucharu Kontynentalnego w biegach narciarskich. Kobiety rywalizowały na 5km, a mężczyźni na 10km stylem dowolnym.

 

Wśród kobiet podium dla zawodniczek z Czech. Pierwsza była Eliska Hajkova, druga Sandra Schuetzova, a trzecia Sarka Klaclova. Kolejne trzy miejsca zajęły Polki. Miejsce czwarte wywalczyła Jutyna Mordarska, piąta była Marzena Maciulewicz, a szósta Urszula Łętocha. W czołowej dziesiątce zmieściły się jeszcze dwie Polki Dominika Bielecka - miejsce 9. i tuż za nią na 10. pozycji Agata Warło.

WYNIKI KOBIET

 

Wśród mężczyzn dominacja Czechów była jeszcze wyraźniejsza, bo zajęli 9 pierwszych miejsc. Triumfował Jakub Graef, drugi był Adam Fellner, a trzeci Ondrej Horyna. Na miejscu 10. sklasyfikowany został pierwszy nie-Czech Dominik Bury. 13. był Mateusz Ligocki, 18. Krzysztof Kukuczka, a 19. Tomasz Garbień.

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

Hubert Koszyk

Komentarze - 1

nowy

Opublikowano: 2014-02-15 15:28:50

brawo Dominik jak na juniora B bardzo dobrze kadra to znowu wstyd i porazka .Zawodnik trenujacy w klubie klepie kadrze po minucie i lepiej .

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl