Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Slavic Cup w Szczyrbskim Plesie znów dla Czechów, Mordarska i Bury najlepiej z Polaków

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2014-02-16

W Słowackim Szczyrbskim Plesie rozegrano dzś kolejne zawody cyklu Slawic Cup - Pucharu Kontynentalnego w biegach narciarskich. Kobiety rywalizowały na 3,4km, a mężczyźni na 6,8km stylem dowolnym.

 

Wśród kobiet dwa czołowe miejsca zajęły zawodniczki z Czech. Zwyciężyła Eliska Hajkova, a duga była Sandra Schuetzova - obie powtórzyły osiągnięcie z wczoraj. Na trzecie miejsce wskoczyła Justyna Mordarska. Również o jedną pozycję poprawiła się w porównaniu do wczoraj Marzena Maciulewicz - miejsce 4. Na 5. pozycji uplasowała się Sarka Klaclova, a miejsce 6. zajęła Urszula Łętocha - najlepsza wśród juniorek. W czołowej "10" uplasowały się jeszcze dwie juniorki: Dominika Bielecka na miejscu 7. i Agata Warło - 9.

 

Wśród mężczyzn do 8. miejsca sami Czesi. Wygrał, podobnie jak wczoraj, Jakub Graef, drugi był Jan Srail (we wczorajszym biegu miejsce 4.), a na najniższym stopniu podium zdołał utrzymać się Ondrej Horyna. Drugi wczoraj Adam Fellner, dziś był czwarty.

Najlepszym z Polaków ponownie okazał się Dominik Bury, który zajął miejsce 8. i był to drugi rezultat wśród juniorów (przed nim uplasował się tylko Petr Knop na miejscu 5.). Na miejscu 10. sklasyfikowany został Mateusz Ligocki, a Tomasz Garbień był 20 (4. czas wśród juniorów).

 

WYNIKI

 

Hubert Koszyk

Komentarze - 1

witek

Opublikowano: 2014-02-18 01:52:30

Świetnie, dziewczyny super, chłopcy trochę słabiej, ale zawsze tak jest jak się kogoś faworyzuje.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl