Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kadra juniorska w OPA Continental Cup, najlepsi Kozielska i Motor

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2014-02-22

Kadra juniorsko - młodzieżowa w biegach narciarskich startuje w OPA Pucharze Kontynentalnym w niemieckim Oberwiesenthal. Dzisiaj rozegrano tam biegi stylem klasycznym.

 

Na dystanie 10 kilometrów klasykiem zwyciężyła Włoszka Lucia Scardoni z czasem 28:05,4 minuty. Najlepsza z naszych zawodniczek Magdalena Kozielska z UKS Regle Kościelisko zajęła 19 lokatę. Miejsce za nia została sklasyfikowana Emilia Romanowicz z UKS Puszcza Supraśl. Marzena Maciulewicz ukończyła bieg na 27 pozycji.

Bieg ukończył 30 pań z 7 krajów zachodniej Europy. Dominika Bielecka nie stanęła na starcie.

WYNIKI

 

Panowie mieli do pokonania dystans 15 kilometrów także klasykiem. Wygrał zawodnik gospodarzy Florian Notz, czas zwycięzcy to 37:19,7 minuty. Konrad Motor najlepszy z Polaków zajął 28 miejsce tracą ponad dwie minuty do zwycięzcy. Warto jednak zwrócić uwagę na FIS punkty Motora - 68,92.

Pozostali nasi kadrowicze zajęli miejsca 51,52,53 odpowiednio Bartłomiej Rucki, Wojciech Suchwałko i Tomasz Garbień. W biegu wystartowali reprezentanci 8 państw, bieg ukończyło 56 zawodników.

WYNIKI

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl