Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Dobry występ kadry młodzieżowej w Szwajcarii, w sprintach Urszula Łętocha dziewiąta

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2014-12-06

W szwajcarskiej miejscowości Urlichen/Obergoms startowała dzisiaj nasza kadra młodzieżowa w biegach narciarskich. Zawodnicy rywalizowali w sprincie stylem dowolnym w ramach Swiss Cup.

 

Wynik dnia to z pewnością druga lokata w finale sprintu zawodnika MKS Istebna Dominika Burego. I tutaj musimy sie tłumaczyć, mea culpa, niestety nie sprawdziłem pierwszych wyników. Dominik został sklayfikowany na dziewiątym miejscu.

 Drugi z naszych juniorów Bartłomiej Rucki zajął 17 miejsce. W dobrze obsadzonych zawodach startowało ponad 70 juniorów z kilkunastu krajów.

WYNIKI

 

W biegu seniorek bardzo dobry bieg zaliczyła Urszula Łętocha z LKS Wiśniowa Osieczany, która została sklasyfikowana na dziewiątym miejscu. 11 i 12 miejsce w grupie 21 seniorek zajęły Marcela Marcisz i Dominika Bielecka.

 WYNIKI

 

W biegu seniorów wystartowało dwóch naszych zawodników. Odpoczywający od Pucharu Świata Sebastian Gazurek zajął 7 miejsce, Konrad Motor ukończył rywalizację na miejscu 27-ym.

 WYNIKI

 

Pierwsze zawody w tym sezonie  kadry młodzieżowej Wiesława Cempy i Urszuli Migdał  jak widać są wyjątkowo udane, jutro w Szwajcarii zostaną rozegrane dystanse stylem klasycznym.

 

/KaCe/

Komentarze - 2

nowy

Opublikowano: 2014-12-06 22:52:49

dolo byl 8albo9

nowy

Opublikowano: 2014-12-06 23:13:43

file:///C:/Documents%20and%20Settings/W/Moje%20dokumenty/Pobrane/Rangliste_Sprint_Goms.pdf

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl