Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Dominik Bury Mistrzem Czech juniorów na 15 km stylem klasycznym

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2015-01-24

W ostatnim dniu rywalizacji w Novym Mescie w ramach Mistrzostwach Czech odbył się biegi ze startu wspólnego stylem klasycznym. Z bardzo dobrej strony pokazał się Dominik Bury, który w biegu na 15 km stylem klasycznym okazał się najlepszym juniorem. Starszy brat Dominika – Kamil Bury wywalczył brązowy medal.

 

 

Dominik Bury reprezentujący klub MKS Istebna dystans 15 km pokonał w czasie 38:02.1. Drugie miejsce ze stratą (+2.9) zajął Michal Novak, a trzecie wspomniany już wcześniej Kamil Bury (+45.3). Na 9. pozycji uplasował się trzeci z Polaków Bartłomiej Rucki (+2.14.9).

 

WYNIKI JUNIORÓW

 

Mistrzem Czech w biegu na 30 km stylem klasycznym został dobrze znany z występów w Pucharze Światem – Martin Jaks. Drugie miejsce z olbrzymią stratą (+1.31.1) wywalczył Miroslav Rypl, a na miejscu trzecim znalazł się Petr Knop (+1.45.5).

 

WYNIKI SENIORÓW

 

W biegu na 10 km pan najlepszą seniorka okazała się jedyna startująca w tej kategorii Klara Moravcova. Złoty medal w juniorskich Mistrzostwach Czech wywalczyła Anna Sixtoova, srebrny Andrea Klementova, a brązowy Kamila Borutova.

 

WYNIKI JUNIOREK

 

Irek Trawka

Komentarze - 1

nowy

Opublikowano: 2015-01-24 18:37:37

Gratulacje Dolo i Kamil

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl