Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Uniwersjada 2015: 10km klasykiem dla Rosjan, najlepszy z Polaków Staręga [WYNIKI]

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2015-01-28

Całe podium w rozegranym dzisiaj w Szczyrbskim Plesie na Słowacji biegu na dystansie 10 kilometrów stylem klasycznym zajęli Rosjanie. Wygrał Andrej Feller, przed Artjemem Nikołajewem i Walerijem Gontarem. Czwarte miejsce zajął Japończyk Hiroyuki Miyazawa.

 

Najlepiej z Polaków pobiegł Maciej Staręga zajmując w stawce 90 sklasyfikowanych biegaczy narciarskich 21 miejsce. Czternaście sekund do Maćka stracił drugi z Polaków Jan Antolec - miejsce 24. Konrad Motor to lokata 26, a Mateusz Ligocki 35.

Muszę przyznać, że liczyłem na więcej w dzisiejszym biegu, pocieszeniem może być fakt, że Staręga i Antolec powinni być "szykowani" na Mistrzostwa Świata w Falun, a Konrad Motor na Mistrzostwa Świata U-23 w Ałmaty w Kazachstanie, więc szczyt formy jeszcze przed nimi. Chyba, że szczytem sezonu miała być Uniwersjada...

 

 WYNIKI

 

/KaCe/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl