Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Norwegii: Ingvild Flugstad Oestberg oraz Timo Andre Bakken najlepsi w sprincie

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2015-01-30

W drugim dniu rywalizacji na trasach biegowych w Roeros odbyły się sprinty technika klasyczną. Najlepszą z kobiet została dzisiaj Ingvild Flugstad Oestberg, natomiast  wśród mężczyzn triumfował Timo Andre Bakken.

 

W sprincie kobiet na 1.2 km technika klasyczna złoty medal walczyła wicemistrzyni olimpijska z Soczi – Ingvild Flugstad Oestberg.  Srebrny medal zdobyła Kari Gjeitnes, a brązowy mistrzyni olimpijska z Soczi Maiken Caspersen Falla. W finale również znalazły się: 4.Heidi Weng, 5. Kathrine Harsem oraz 6. Mari Eide. Na starcie nie pojawiły się dzisiaj m.in. Marit Bjoergen oraz Therese Johaug.

 

WYNIKI KOBIET

 

Sprint mężczyzn na 1.5 km dosyć niespodziewanie wygrał Timo Andre Bakken, przed Sondre Turvollem Fossli oraz Emilem Iversenem. Czwarte miejsce zajął Eirik Brandsdal, piąte zwycięzca sprintu z Otepaa – Tomas Northug, a szóste powracający specjalnie na te mistrzostwa z obozu z Włoch Petter Northug

 

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

Irek Trawka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl