Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Świata U23: Polacy odpadają w ćwierćfinałach sprintu

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2015-02-03

W Kazachstanie razem z Mistrzostwami Świata Juniorów trwają również Mistrzostwa Świata U23 w biegach narciarskich. Młodzieżowcy podobnie jak juniorzy rywalizują w sprincie techniką klasyczną.

 

Apetyty rosną w miarę jedzenia, dlatego liczyliśmy na więcej. Niestety nie udało się awansować ani Urszuli Łętochy ani dwójce Motor Klisz i nie zobaczymy już reprezentantów Polski w półfinałach.

 

W kwalifikacjach kobiet najlepsza okazała się Włoszka Francesca Baudin. Za nią uplasowały się Rosjanki Polina KovalevaTatiana Aleshina.

Z 26. czasem do ćwierćfinału weszła Urszula Łętocha, Dominika Bielecka niestety uzyskała 33. rezultat i nie awansowała do kolejnego etapu rywalizacji.

KWALIFIKACJE KOBIET

 

Wśród mężczyzn po kwalifikacjach na prowadzeniu Norwegowie Sondre Turvoll Fossli oraz Martin Loewstroem Nyenget, a trzeci jest Szwajcar Corsin Hoesli.

Na obiecującym piątym miejscu w eliminacjach uplasował się Konrad Motor. Dalej awansował również Paweł Klisz, który uzyskał 24. czas.

KWALIFIKACJE MĘŻCZYZN

 

HuK

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl