Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Barbro Kvaale i Florian Nozt Mistrzami Świata U23 w biegu techniką dowolną

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2015-02-05

Norweżka Barbro Kvaale i Niemiec Florian Notz wygrali biegi stylem dowolnym rozgrywane w ramach Mistrzostw Świata U23. Panie rywalizowały na dystansie 10km, a panowie 15km.

 

Drugie miejsce wśród kobiet zajęła Rosjanka Daria Storozhilova, tracąc do zwyciężczyni 5,8s. Medal brązowy wywalczyła Nathalie von Siebenthal ze Szwajcarii tracąc 6,4s.

Miejsce czwarte dla Eveliny Settlin ze Szwecji, natomiast kolejne trzy pozycje dla Norweżek, którym udało się dziś nie wypaść dziś poza TOP 7. Na miejscu piątym ex-aequo sklasyfikowano Anne Kjersti Kalvaa i Silje Theodersen, a za nimi upasowała się Berit Mogstad.

 

Lepiej z dwójki naszych reprezentantek tym razem Dominika Bielecka, która zajęła 29 miejsce (strata 2:05,4), natomiast Urszula Łętocha była 35. (+2:50,4).

 

WYNIKI KOBIET

 

Miejsce drugie wśród mężczyzn wywalczył Simen Hegstad Krueger z Norwegii tracąc do zwycięzcy 9,5s, a na najniższym stopniu podium stanął Francuz Adrien Backscheider (strata 26,7s).

Tuż za podium uplasował się Giadomenico Salvadori z Włoch, a kolejne dwa miejsca przypadły Norwegom, piąty był Magne Haga, a szósty Sindre Bjoernestad Skar.

 

Nieco lepiej z dwójki naszych reprezentantów zaprezentował się Konrad Motor zajmując 33 miejsce (+2:31,6), Paweł Klisz był 35. ze stratą 2:36,0.

 

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

HuK

Komentarze - 4

Peep

Opublikowano: 2015-02-05 10:39:18

Klęska , teraz tylko czekać aż zostaną wysłani z resztą nieudaczników Kadry A do Falun. Od olimpijczyka należy wymagać minimum przyzwoitości , a do tego jest bardzo daleko.

Czesław

Opublikowano: 2015-02-06 21:55:28

Gdzie są maje komentarze?

Kuba_skipol

Opublikowano: 2015-02-06 22:03:29

Do: Czesław - chyba nie napisane :) Jeżeli nie jesteś zalogowanym użytkownikiem komentarze wymagają akceptacji adminów, jednak nie ma na zapleczu żadnych Twoich komentarzy, przynajmniej tak podpisanych

Paweł Klisz

Opublikowano: 2015-02-07 21:24:26

Szczerze Peep ....oddaje Ci wszystko co osiągnąłem i przetrenowałem , Sam spróbuj i przekonaj się co to znaczy. Łatwo jest coś napisać gorzej coś osiągnąć . Robię to z pasji nikt mi nie kazał trenować . Przykro mi jest to mówić ale jak tak dalej pójdzie zrobię Ci tą przyjemność i skończę trenować , startować , dam Ci szanse wykazania się na zawodach . Mam 23 lata i nic z tego nie mam jak każdy z nas chcę założyć rodzinę i dobrze zarabiać , niestety u nas w biegach tego brakuje trzeba będzie z tym skończyć i pójść do roboty Tak więc droga otwarta sam spróbuj zrobić wynik ! Życzę zdrowia i wytrwałości w treningu ! Paweł Klisz

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl