Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Falun 2015: Johan Olsson najlepszy na 15km łyżwą

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2015-02-25

Reprezentant gospodarzy Johan Olsson wygrał bieg na 15km techniką dowolną rozgrywany w ramach Mistrzostw Świata w Falun. Medal srebrny zdobył Francuz Maurice Manificat, a brąz wywalczył Anders Gloeersen.

 

Wicemistrz Świata w takim samym biegu z Val di Fiemme tym razem nie dał szans rywalom, a jako że biegł z niskim numerem startowym (17) z niepokojem mógł się tylko przyglądać temu co dzieje  się na trasie. Z czasem jego humor zdecydowanie się poprawiał, a prawdziwy wybuch radości pojawił się w chwili gdy linię mety przeciął Manificat. Francuz uzyskał rezultat o 17,8s gorszy, jednak również nie krył radości gdyż o 1,4s wyprzedził Andersa Gloeersena.

 

Na miejscu czwartym uplasował się kolejny reprezentant gospodarzy Marcus Hellner, piąte miejsce zajął Norweg Finn Haagen Krogh, a szóste miejsce wywalczył Bernhard Tritscher z Austrii.

 

Najlepiej z Polaków zaprezentował się Maciej Kreczmer zajmując 42. miejsce, Maciej Staręga był 48., Jan Antolec 51., a Sebastian Gazurek 61.

 

WYNIKI

 

huk

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl