Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Maya Yakunina i Magnus Kim najlepsi w biegu dystansowym na YOG Lillehammer 2016

Biegi narciarskie świat -> Wyniki

2016-02-18

Rosjanka Maya Yakunina i Koreańczyk Magnus Kim wygrali biegi dystansowe stylem dowolnym w na YOG Lillehammer 2016. Wśród chłopców Mateusz Haratyk zajął 20. miejsce, Klaudia Kołodziej była 29. wśród dziewcząt.

 

Jedyny bieg dystansowy w ramach Zimowych Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich Lillehammer 2016 to 5km łyżwą dla dziewcząt. Najszybciej dystans ten pokonała Rosjanka Maya Yakunina (na zdjęciu). Drugie miejsce ze stratą nieco ponad pół minuty zajęła Chunxue Chi z Chin, a trzecia była Finka Rebecca Immonen (strata +37,1).

 

Na czwartym miejscu uplasowała się Szwedka Johanna Hagstroem, piąta była Laura Chamiot Maitral z Francji, a szósta Słowenka Anja Mandeljc.

Jedyna nasza reprezentantka Klaudia Kołodziej zajęła 29. miejsce, ze startą 2:12.5 do zwyciężczyni.

WYNIKI DZIEWCZĄT

 

Wśród chłopców, bieg na 10km techniką dowolną, wygrał Koreańczyk Magnus Kim. Drugie miejsce zajął Norweg Vebjoern Hegdal, tracąc do zwycięzcy 16 sekund, a brąz wywalczył Rosjanin Igor Fedotov (+54,4 sek).

 

Miejsce czwarte zajął drugi z Norwegów Thomas Helland Larsen, piąty był Ukrainiec Andriy Orlyk, a szósty Yaroslav Rybochkin z Rosji.

Mateusz Haratyk zajął 20. miejsce tracąc do zwycięzcy 2:40,5.

WYNIKI CHŁOPCÓW

 

foto: facebook.com/fiscrosscountry

 

huk

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl