Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Blog Różne | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Blogi

Worldloppet Demino Maraton 2019 Rosja - o swoich wrażeniach pisze Janusz Meissner [BLOG]

Blogi -> Różne

2019-04-17 15:07:50

Rosyjski Demino to mój dziewiąty maratonem narciarski. Udział w zawodach był możliwy dzięki Stowarzyszeniu Bieg Piastów i Waldkowi Spychalskiemu (okazał się dobrym kompanem i świetnym organizatorem), którym serdecznie dziękuję! Organizacyjnie była to najtrudniejsza narciarska podróż, bo poza Unią Europejską.

 

Czytaj Dalej >>

Kofeina w sporcie - wszystko, co powinieneś wiedzieć! [ODŻYWIANIE]

Blogi -> Różne

2018-12-13 14:17:00

Rynek odżywek i suplementow diety dla sportowców co chwilę rozszerza się o nowe produkty. Chwytliwa nazwa, atrkacyjna reklama w stylu "płaski brzuch w miesiąc", czy "zbuduj duże ramiona w 21 dni" i biznes się kręci. Niewiele suplementów diety ma jednak potwierdzone działanie. Jednym z najlepiej przebadanych i działających jest z pewnością kofeina. 

 

Czytaj Dalej >>

Noah Hoffman Fantasy Cross Country- największy typer biegów narciarskich na świecie!

Blogi -> Różne

2018-11-22 16:48:46

Interesujesz się biegami narciarskimi? Śledzisz rywalizację w Pucharze Świata? Przewidujesz wyniki, a może lubisz trochę rywalizacji? Spróbuj swoich sił w największym typerze biegów narciarskich na świecie!  

 

Czytaj Dalej >>

Wyjazd na zgrupowanie do Ramsau - wszystko co powinieneś wiedzieć!

Blogi -> Różne

2018-11-14 17:47:42

Hej! W tym tygodniu wraz z klubem UKS Rawa Siedlce przebywam na zgrupowaniu w austriackim Ramsau. Chciałbym przedstawić Wam trochę szczegółów jak wygląda taki wyjazd, jakie są jego koszty oraz jaką bazę treningową oferuje Ramsau.

 

Czytaj Dalej >>

Jak zwiększyć swoją efektywność? Potęga rozgrzewki!

Blogi -> Różne

2018-10-31 18:09:57

Jak wykorzystywać pełnię swoich możliwości na każdym treningu, w każdym starcie w zawodach i zabezpieczać się przed kontuzjami? Wszystkie te korzyści niesie ze sobą dobrze przeprowadzona rozgrzewka! Niestety często jest ona lekceważona, szczególnie przez zawodników - amatorów. Mam nadzieję, że po lekturze tego tekstu choć częściowo się to zmieni ;)

 

Czytaj Dalej >>

Technika narciarska – łyżwa [Arczi blog #7]

Blogi -> Różne

2018-10-24 12:54:31

W biegach narciarskich rozróżniamy dwa główne style poruszania się: klasyczny i dowolny. Do każdego z nich istnieje specjalnie dopasowany sprzęt oraz wymagają one innego zaangażowania pracy mięśni narciarza. W ostatnim artykule omawiałem styl klasyczny, w tym na warsztat weźmiemy styl dowolny.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl