Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

(nie)bajka o polskim narciarstwie [FELIETON AUDIO]

Blogi -> Różne

2015-03-20

Pewnego razu, za niewysokimi górami, nieopodal rzeki, która gdzieś jest dużą, ale tutaj jeszcze nie, Dwór postanowił rycerstwu zorganizować zimowe zmagania. Władze od lat zabawę obwieszczają na koniec okresu pracy śmiałków, którzy strudzeni wysiłkiem dnia codziennego stają w obliczu walki o godziwy byt. A nie zawsze stawać mają już siłę i szczerą wolę. Tę prawidłowość zauważyli już Panicze z krajów skandynawskich, a także Czesi i wiele narodów innych. Tylko nie my.

 

 

 

 

Michał Chmielewski

 

Komentarze - 4

ZAINTERESOWANY

Opublikowano: 2015-03-20 22:16:42

..najgorsze ze to prawda, i mimo ze b. dowcipne to niestety nie zabawne... Brawa dla autora. Mimo wszystko wierzę że to pęknie z hukiem.

ZAINTERESOWANY

Opublikowano: 2015-03-20 23:07:21

Polecam innym zainteresowanym link do strony PZN (poniżej), gdzie autor dzisiejszego artykułu (Anna Karczewska/PZN) zaczyna od słów: "..Przy pięknej pogodzie na Kubalonce rozegrane zostały Mistrzostwach Polski w sprincie techniką klasyczną..." I to niestety nie jest nawet śmieszne... http://pzn.pl/biegi-narciarskie/aktualnosci/art1073,medalisci-mistrzostw-polski-o-rywalizacji-w-sprincie.html

kibic

Opublikowano: 2015-03-22 13:32:21

Skrajna głupota ,że tak poważny organ jak ski-pol przekazyje coś takigo jak art. nie/bajka.

autor

Opublikowano: 2015-03-22 14:05:02

biorę to na siebie, chyba jestem najgłupszy :)

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl