Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Blogi | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Blogi

Worldloppet Demino Maraton 2019 Rosja - o swoich wrażeniach pisze Janusz Meissner [BLOG]

Blogi -> Różne

2019-04-17 15:07:50

Rosyjski Demino to mój dziewiąty maratonem narciarski. Udział w zawodach był możliwy dzięki Stowarzyszeniu Bieg Piastów i Waldkowi Spychalskiemu (okazał się dobrym kompanem i świetnym organizatorem), którym serdecznie dziękuję! Organizacyjnie była to najtrudniejsza narciarska podróż, bo poza Unią Europejską.

 

Czytaj Dalej >>

Engadin Ski Maraton po raz szósty i szósty tytuł Worldloppet Master Skier [BLOG]

Blogi -> Andrzej Guziński

2019-03-14 16:43:40

Nie mogłem znaleźć lepszego miejsca na ukończenie szóstego paszportu Worldlopet dającego mi szósty Dyplom Worldloppet Master. Po dosyć intensywnym sezonie startowym, w którym przebiegłem 10 maratonów, Engadin Ski Maraton był dla mnie swoistą „wisienką na torcie”, gdyż zawsze z ogromną przyjemnością uczestniczę w tym biegu rozgrywanym na dystansie 42 kilometrów techniką dowolną.

 

Czytaj Dalej >>

Pełna sala gości na premierze książki Andrzeja Guzińskiego 20 kroków po śniegu

Blogi -> Andrzej Guziński

2019-03-07 17:05:03

Kilkudziesięciu biegaczy uczestniczyło w premierze książki „Dwadzieścia kroków po śniegu” w Hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie. To opowieść Andrzeja Guzińskiego o bieganiu maratonów w Lidze Worldloppet. Wciąż możecie ją otrzymać.

 

Czytaj Dalej >>

20 kroków po śniegu Andrzeja Guzińskiego, książka, która powinien przeczytać każdy

Blogi -> Andrzej Guziński

2019-02-27 15:58:50

Skipol.pl objął patronat medialny nad książką „20 kroków po śniegu”, wydaną przez legendę maratonów narciarskich Andrzeja Guzińskiego – pierwszego Polaka, który odwiedził i ukończył wszystkie 20 biegów ligi Worldloppet.

 

Czytaj Dalej >>

Maraton Narciarski Gatineau Loppet – jak zwykle wymagający - pisze Andrzej Guziński [BLOG]

Blogi -> Andrzej Guziński

2019-02-25 17:18:12

Po sześciu latach zdecydowałem się wrócić do Kanady na maraton Gatineau Loppet, gdyż jest to dobra opcja, aby przebiec dwa maratony w jeden weekend na innym kontynencie, w rozumieniu regulaminu Ligi Światowej Narciarstwa Biegowego Worldloppet. Przebiegnięcie dwóch maratonów otwiera drogę do zdobycia dwóch dyplomów Worldloppet Master.

 

Czytaj Dalej >>

Koenig Ludwig Lauf – maraton narciarski z niespotykanym przebiegiem [BLOG]

Blogi -> Andrzej Guziński

2019-02-04 19:51:15

Uczestnicząc po raz kolejny w maratonie narciarskim Koenig Ludwig Lauf nie  sądziłem, że pogoda będzie miała na przebieg maratonu tak duży wpływ. Na długo przed rozpoczęciem biegu było wiadomo, że z uwagi na obfite opady  śniegu w ostatnim czasie bieg jest niezagrożony na całej swojej oryginalnej trasie, dzięki zgromadzeniu dużych ilości śniegu. Dodatkowo temperatura w ostatnich dniach nie wróżyła nic niedobrego.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl