Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Skradziony bus trenerów kadry Polski w Narciarstwie Alpejskim wraz z całym sprzętem narciarskim w Krakowie.

Inne sporty -> Alpejskie

2012-09-29

Dzisiaj w piątek 28.09.12 w godzinach między 18.40-19.15 skradziono busa moim trenerom marki Mercedes Vito (kolor srebrny) o słowackim nr rejestracyjnym MT 595 AV rok produkcji 1998 z pod ul. Aleja Pokoju 67 Centrum Handlowe M1 Kraków wraz z drogocennym sprzętem narciarskim.


W busie znajdował się specjalistyczny sprzęt Kadry „A” Polskiego Związku Narciarskiego w tym mój.
Wartość straconego sprzętu to ok. 200tys. zł.

Bus wyglądał bardzo podobnie do powyższego na zdjęciu.

Sprzęt, który właśnie wczoraj przyleciał Cargo do Krakowa ze zgrupowania w Nowej Zelandii.  W busie znajdowało się ok. 30 par nart firmy Atomic i Head, fotokomórki do pomiaru czasu, 100 kompletów tyczek narciarskich, maszyna do robienia nart, 7 par butów narciarskich, 4 wielkie skrzynie z całym materiałem do przygotowania nart oraz zorganizowania profesjonalnego treningu.

Bardzo proszę o pomoc w rozgłosie informacji, gdyż sprzęt jest drogocenny, a tak naprawdę dla zwykłego Kowalskiego 70% rzeczy, które znajdowały się w nim są zupełnie niepotrzebne. Sprzęt jest specjalistyczny wyłącznie dla zawodników. Rzeczy są dla mnie bezcenne, dlatego też za pomoc w ich odzyskaniu (ktokolwiek by tej pomocy nie udzielił) oferuję nagrodę.

Z wyrazami szacunku

Maciek Bydliński

/ źródło: http://www.maciejbydlinski.pl /

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl