Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

III Bieg i Marsz Piwniczanki - polecamy

Inne sporty -> Biegi górskie

2014-06-26

 

Miasto i Gmina Piwniczna – Zdrój oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zapraszają po raz trzeci na Bieg i Marsz Piwniczanki, który odbędzie się 20 lipca 2014 r. (niedziela).


 

Start i meta w Rynku, biuro zawodów MGOK, czynne w dniu imprezy w godz. 8:00 – 9:30.

Dystans 10 km uczestnicy pokonają na trasie: Piwniczna Rynek- Borownice – Młodów – Głębokie – Zawodzie,  ul. Krynicka, ul. Gąsiorowskiego, ul. Daszyńskeigo – Rynek.

O godz. 9:30 wystartuje Marsz Nordic Walking, który jest Mistrzostwami Powiatu Nowosądeckiego w Nordic Walking.

O godz. 10:00 wystartują biegacze, a tuż po nich odbędzie się Mały Bieg dla dzieci i młodzieży (szkoła podstawowa i gimnazjum) 1,2 km – od mostu łukowego stacja PKP centrum - ul. Kazimierza Wielkiego - ul. Daszyńskiego  do Rynku (zbiórka wszystkich w rynku, a później nastąpi przemarsz na linię startu).

 

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej biegu www.biegpopradzki.pl do 17.07.2014 r. (czwartek). Opłata startowa wynosi do 15 lipca 2014 r. 30 zł po 15 lipca 2014 r. 40 zł. Z opłat zwolnieni są uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów (w biegu na 1,2 km). Limit zgłoszeń do 250 zawodników !

ZAPRASZAMY!!

 

/KaCe/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl