Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
inne-sporty-inne | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Inne sporty

Biegi narciarskie i kombinacja norweska w psim wydaniu

Inne sporty -> Inne

2012-11-04 15:22:32


W porze obiadowej, oglądając archiwalne materiały z Igrzysk Olimpijskich z Lillehammer z 1994 roku, dziwnym trafem natknąłem się na całkiem ciekawą oraz interesującą konkurencję w narciarstwie biegowym, w której człowiek łączy siły ze swoim czworonożnym przyjacielem. To niezupełnie psie zaprzęgi, to swego rodzaju novum, które rozwija się z każdym odepchnięciem kijka, narty oraz czterech kudłatych łap.

 

Czytaj Dalej >>

Polscy narciarze wysokogórscy w Pucharze Świata.

Inne sporty -> Inne

2012-01-27 11:30:45

Debiut kadry juniorów w Pirenejach.                     Pierwsze w tym roku zawody z cyklu Pucharu Świata w narciarstwie wysokogórskim rzuciły zawodników na drugi koniec Europy, do księstwa Andory. W Pireneje pojechała trzyosobowa kadra polskiej młodzieży: juniorzy Marysia Myślińska (KW Zakopane) i Bartek Bargiel (TKN Tatra Team), oraz kadetka Agata Cikowska (także TKN).

 

Czytaj Dalej >>

Asy Małopolski 2011.

Inne sporty -> Inne

2011-11-28 12:48:56
"Dziennik Polski" ogłasza doroczny plebiscyt 10 Asów Małopolski. Zapraszamy do wyboru najlepszych sportowców południowego regionu Polski w mijającym roku 2011.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl