Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Asy Małopolski 2011.

Inne sporty -> Inne

2011-11-28
"Dziennik Polski" ogłasza doroczny plebiscyt 10 Asów Małopolski. Zapraszamy do wyboru najlepszych sportowców południowego regionu Polski w mijającym roku 2011.TUTAJ prezentujemy sylwetki kandydatów na których można głosować. Wśród nominowanych obok niekwestionowanych gwiazd sportów zimowych: Justyny Kowalczyk i Kamila Stocha znalazła się Katarzyna Rogowiec. Informacje o jej sukcesach podczas Mistrzostw Świata Osób Niepełnosprawnych w biegach narciarskich i biathlonie są w dziale PARA-SKI.

Głosować można dwojako - na kuponach, zamieszczanych od dziś codziennie w "Dzienniku Polskim" oraz systemem sms-owym., wybierając numer 72355. Liczą się kupony tylko oryginalne, z wypełnionymi wszystkimi 10 rubrykami. Natomiast w sms-ach wybieramy tylko jednego swojego faworyta. Treść powinna być następująca: Asy.numer sportowca. Numery podane są przy liście sportowców - kandydatów. Np. sms treści: Asy.1 oznacza głos oddany na Arkadiusza Aleksandra.
Na kuponie sportowcy otrzymują odpowiednio od 10 pkt za 1. miejsce po 1 pkt. za dziesiąte. W sms-ie wybrany sportowiec dostanie 10 pkt. O końcowej kolejności 10 Asów Małopolski zadecyduje suma wszystkich punktów. Na kupony czekamy w redakcji do 14 grudnia.
Czytelnicy, którzy chcą zdobyć okolicznościowe nagrody za udział w plebiscycie, powinni na kuponie krótko uzasadnić swój wybór. Wystarczy napisać o jednym sportowcu. Autorom najciekawszych wypowiedzi przyznamy nagrody - 7 odtwarzaczy DVD Sony oraz 5 wejściówek do Parku Wodnego.
Tradycyjnie już podczas gali sportowej, kiedy prezentujemy dziesiątkę zwycięskich asów, przedstawiamy też trenera i odkrycie sportowe roku. Tego wyboru dokonują dziennikarze "Dziennika Polskiego". Rok temu triumfowali - szkoleniowiec karate tradycyjnego Paweł Janusz i pilot Michał Wieczorek.

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl