Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

"Polska droga do Soczi" - prolog

Inne sporty -> Olimpizm

2012-11-24


soczi 2014
Do Igrzysk XXII Olimpiady w Soczi pozostało 440 dni. Sportowcy z całego świata przez 17 dni będą rywalizowali o 98 kompletów medali w 15 konkurencjach. Ile medali będą w stanie wywalczyć reprezentanci Polski? W ilu konkurencjach wystartują? Jak przedstawia się ich obecna forma? O tym właśnie będę pisał Wam przez najbliższe półtora roku.


„Polska droga do Soczi” będzie przedstawiana w formie cyklicznej „pigułki” dwa lub trzy razy w tygodniu i będzie zawierać wszystkie informacje o występach polskich przedstawicieli sportów zimowych w zawodach najwyższej rangi (Puchar Świata, Mistrzostwa Świata), a od czasu do czasu pojawią się także informacje o zawodach tzw. Drugiej ligi (Puchar Europy, Puchar Kontynentalny, Puchar IBU itp.).

Chętnie wysłucham i rozważę wszystkie opinie oraz pomysły czytelników dotyczące rozwoju mojego cyklu. Zapraszam do dyskusji w komentarzach, zapraszam również do prywatnej korespondencji na adres e-mailowy andrzejgrabowski@skipol.pl.

Pierwszy odcinek „Polskiej Drogi do Soczi” już w ten weekend.

Serdecznie zapraszam

Andrzej Grabowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl