Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

ZAROBIĆ NA MAŁYSZU-JESZCZE.

Inne sporty -> Skoki

2011-03-10

Adam Małysz, postanowił zakończyć karierę.Prawo wielkiego mistrza i wielkiego człowieka.Jednak nie wszyscy do wielkości naszego mistrza z Wisły dojrzeli.

 

Pożegnalna impreza Adama na zakopiańskiej Krokwi jest -jak podaje min. Radio Zet-zagrożona.Otóż włodarze zakopiańskiego COS-u postanowili po raz ostatni zarobić na Małyszu.Normalną cenę za wynajem skoczni-18 tys zł-postanowili podnieść do..uwaga-200tys.zł, przecież to ostatnia szansa do skoku na kasę.Przykre, tym bardziej, że ostatnie paręnaście lat to właśnie Adam Małysz nabijał kasę COS-wi w Zakopanem.To Adam ściągał na skocznię dziesiątki tysięcy ludzi nabijając przy tym kabzę wszystkim wokół.Wstyd!Adamie, nie wiem czy nie lepiej wywozić zawodników jeepami na Malinkę, albo przenieść imprezę do Niemiec lub Norwegii..W innym kraju benefis zawodnikowi, który rodzi się raz na 100 lat zorganizowano by ZA DARMO!!

Autor: malkontent
Źródło: w

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl