Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Adam Małysz komentatorem Eurosportu

Inne sporty -> Skoki

2012-11-16

Maysz Adam
Adam Małysz, najwybitniejszy polski  skoczek narciarski w historii, w sezonie 2012/2013 będzie współkomentatorem konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich w stacji Eurosport. "Orzeł z Wisły" za mikrofonem studia na warszawskim Służewcu zasiądzie już w przyszłym tygodniu podczas relacji z zawodów o Puchar Świata rozgrywanych w Lillehammer.


Jednocześnie o czterokrotnym zdobywcy Kryształowej Kuli nie zapomniała paryska centrala Eurosportu, która postanowiła przedłużyć umowę z Małyszem dotyczącą krótkich komentarzy Polaka dotyczących chociażby specyfiki skoczni i innych ciekawostek. Wypowiedzi czterokrotnego Mistrza Świata będą emitowane w 59 krajach w czasie relacji z zawodów Pucharu Świata w skokach.

Nie ukrywam, że jestem bardzo podekscytowany rolą komentatora skoków w Eurosporcie. Z jednej strony czuję lekki stres, jak mój komentarz odbiorą widzowie, z drugiej strony to wielka radość, że rozpocznę od zawodów w Lillehammer, skąd mam wiele fantastycznych wspomnień, o których postaram się też opowiedzieć. Z niecierpliwością czekam więc na start sezonu. - powiedział portalowi eurosport.onet.pl Adam Małysz.

Andrzej Grabowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl