Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ściganie na nartach w Święto Trzech Króli

Kocham biegówki -> News

2014-01-02

Do piątku 3 stycznia na Bieg Tysiąclecia na Polanie Jakuszyckiej (poniedziałek, 6 stycznia) zgłosiło się aż 121 osób z Polski, Czech, Rosji i Francji! Nic dziwnego, w końcu Jakuszyce to obecnie jedyne miejsce w Polsce, gdzie można biegać na nartach. Bieg odbędzie się stylem klasycznym i jest zaliczany do Pucharu Polski Amatorów PZN. Limit startujących: 200 osób. Dystans: ok. 7 km.

Bieg Tysiąclecia rozegrany zostanie na tej samej trasie, na której 31 grudnia odbył się Bieg Sylwestrowy. A więc startujemy na Polanie Jakuszyckiej, potem biegniemy Górnym Duktem Końskiej Jamy, przez Rozdroże pod Cichą Równią i powrót Dolnym Duktem na Polanę Jakuszycką. W sumie blisko 7 kilometrów.
Na całej trasie panują obecnie niezłe warunki śniegowe i bieganie na nartach nie stanowi tu żadnego problemu.
Początek zawodów w poniedziałek 6 stycznia (Święto Trzech Króli, dzień wolny od pracy) o godz. 12.00.
Zapisy elektroniczne do 5 stycznia TUTAJ
Limit startujących wynosi 200 osób.
W dniu zawodów zapisuje się tylko na Polanie, w biurze Stowarzyszenia Bieg Piastów.
Opłata startowa wniesiona do 5 stycznia wynosi: 55 zł. W dniu zawodów: 60 zł.
W ramach opłaty zawodnik otrzymuje: numer startowy, pamiątkowy medal, posiłek na mecie, możliwość skorzystania z szatni przed i po imprezie, profesjonalną obsługę medyczną, ubezpieczenie NW, wyniki i elektroniczny dyplom ukończenia biegu do pobrania na stronie organizatora.
Regulamin zawodów dostępny TUTAJ

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl