Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Pomóż tworzyć Nasz Portal!

Kocham biegówki -> News

2014-06-25

Gdy kilkanaście miesięcy temu tworzyliśmy portal Kocham Biegówki (teraz już część wielkiego portalu biegowki.pl), nasza idea brzmiała - robimy portal dla pasjonatów biegówek, tworzony przez pasjonatów biegówek. Przez ten czas nic się nie zmieniło. Także po fuzji. Dlatego zapraszamy do współpracy każdego kto ma coś po powiedzenia i napisania o narciarstwie biegowym i wszystkim, co z tym związane! Czekamy na Wasze teksty!

Zaznaczmy, że od początku naszego istnienia działamy społecznie, z pasji i miłości do biegówek. I tu także nic się nie zmienia. Dlatego nie oferujemy etatu, zatrudnienia, czy pieniędzy, jak niektóre inne portale z branży.

Dajemy po prostu miejsce, w którym możecie publikować, a także okazję współpracy z ciekawymi ludźmi.

Jeżeli masz lekkie pióro, kochasz biegówki i chcesz, aby Twoje przemyślenia doatarły do innych - zapraszamy do współpracy z nami! Szczególnie teraz, kiedy jesteśmy w przededniu wielkich zmian związanych z naszym portalem. Zmian, którwe spowodują, że będzie on większy i na pewno dotrze do większej liczby odbiorców.

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt mailowy z redakcją: redakcja@biegowki.pl

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl