Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Akcja Bieg Piastów 2014: I Ty możesz wygrać! Wytypuj swoje miejsce i czas!

Kocham biegówki -> News

2013-12-01

Dziś ruszamy z wielką akcją Portalu Kocham Biegówki oraz Stowarzyszenia Bieg Piastów: „Bieg Piastów 2014. I Ty możesz wygrać". Każdy może włączyć się do naszej zabawy. Na najlepszych czekają nagrody – m.in. Darmowe starty w 39. Biegu Piastów, rabaty na obozy Akademii Biegania SNS, darmowe wypożyczenie sprzętu oraz serwis w firmie Start Ski!

Zasady naszej akcji są proste – dołączając do niej (macie na to czas od 1 grudnia 2013 roku do 26 stycznia 2014 roku) wysyłacie do nas swoje zdjęcie, krótką notkę biograficzną oraz, co najważniejsze, swój cel na 38. Bieg Piastów. Określacie go w następujący sposób: wybieracie dystans i dopasowujecie do niego miejsce oraz czas, które planujecie osiągnąć.
Czasu i miejsca nie musicie podawać przy zgłoszeniu. Prognozowany wynik oraz miejsce musicie podać maksymalnie dwie doby po zamknięciu zgłoszeń na Bieg Piastów (wtedy będziemy znali przybliżoną liczbę uczestników).
Wygra ta osoba, który osiągnie w Biegu Piastów wynik najbliższy swojemu określonemu w grudniu celowi (wyliczymy go według zasad zaprezentowanych poniżej). A dokładnie najlepsza kobieta i mężczyzna. Przy odpowiedniej liczbie uczestników – zrobimy osobne klasyfikacje w każdym z dystansów. Tak więc możecie wytyczać cele na każdy z czterech biegów: 50 km, 26 km lub 15 km (wszystkie klasykiem) oraz 30 km stylem dowolnym.
W naszej zabawie najważniejsze jest to, że może wygrać prawie każdy. Nawet osoba, która przybiegnie pod koniec stawki lub w środku. Ważne, żeby prawidłowo oceniła swój potencjał i umiejętności.
Jedynie ostatnich dziesięć osób na każdym dystansie nie będzie branych pod uwagę, ze względu na to, że bardzo łatwo przewidzieć, że dobiegnie się na końcu. A chcemy uniknąć wszelkich kombinacji. Nie sklasyfikowane będą także osoby, które przekroczą limit czasu.
Jakby poza konkursem uczestniczyć w zabawie będą także redaktorzy portalu Kocham Biegówki, m.in. Kuba Mroziński, Zbyszek Galik oraz Tomek Hucał. Oni nie będą walczyli o nagrody, a jedynie o sprawdzenie się w typowaniu.
Jest jeszcze jedna ważna reguła naszej zabawy. Każdy jej uczestnik, od 1 stycznia 2014 roku, co najmniej raz na dwa tygodnie będzie musiał nam wysłać krótki tekst, typu blogowego, opisujący swoje przygotowania na danym etapie, a także wyniki z ewentualnych startów w tym czasie. Tekst musi zawierać minimum 500 znaków. Brak tekstu powoduje wykreślenie zawodnika z naszej akcji!
Dodatkowo w lutym, po zamknięciu listy celów, wprowadzimy głosowanie Czytelników na ich ulubieńca. W tej kategorii przyznamy specjalną nagrodę.

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl