Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Sylwia Jaśkowiec i biathlon najlepsi w naszych październikowych ankietach

Kocham biegówki -> News

2014-10-31

Kończy się miesiąc kończą się nasze październikowe ankiety na portalu. Poniżej krótkie omówienie poszczególnych ankiet .Najwięcej głosów 226, oddaliście w ankiecie , w której pytaliśmy która/y z polskich biegaczy narciarskich zdobędzie najwięcej punktów w klasyfikacji Pucharu Świata.

 

Tutaj zdecydowanie wygrała Sylwia Jaśkowiec zdobywając  54,8 procenta wszystkich oddanych głosów. 17,2 % głosów oddaliście na Macieja Staręgę, a 7,9 procenta dostał Konrad Motor.

 

Biathlon wygrał z kolei w ankiecie w której pytaliśmy co nowego powinno pojawić się na portalu.

Ta „wystrzałowa” dyscyplina zdobyła 63,7 procenta głosów z 174 oddanych. Szesnastoprocentowe poparcie zyskały skoki narciarskie, a 8% z was stwierdziło, że na portalu powinny pojawić się wszystkie z wymienionych przez w nas ankiecie dyscyplin.

 

Kolejnym pytaniem, z którym zwróciliśmy się do was było pytanie o zorganizowanie Letnich Mistrzostw Polski w biegach i biathlonie w jednym miejscu i w jednym czasie. Sądząc po wynikach mamy jako portal dobry pomysł, ponieważ aż 69,4 % poparło nasza ideę. 20% dla odpowiedzi  „może być” , a 8,2 % z głosujących stwierdziło, że to pomysł bez sensu.

 

Wreszcie ostatnia ankieta skierowana głównie do zaczynających przygodę z biegówkami, a mianowicie kogo wybierasz do pierwszych kroków na biegówkach. Tutaj zdecydowanie wygrali „byli zawodnicy” na których oddano 62% głosów. Instruktorzy PZN dostali 20% poparcie, a instruktorzy SITN zakończyli głosowanie z 10% popierających głosów.

Wszystkie archiwalne ankiety można zobaczyć TUTAJ, po kliknięciu na interesujący was temat rozwiną się wyniki.

 

Nowy miesiąc i nowe pytania, na które chętnie zobaczymy odpowiedzi. Portal jak wiecie przeszedł parę bardzo istotnych zmian, poszerzając swoją ofertę o dział kocham biegówki adresowany głownie do fanów biegówek, tych bardziej lub mniej  zaawansowanych i tych zaczynających swoją przygodę z biegówkami. W związku z tym poprosimy o podpowiedź jak moglibyśmy się stać jeszcze bardziej pomocni. Czy brakuje wam tekstów poradnikowych, ofert sprzętu, informacji o obozach, bardzo chętnie uwzględnimy także wasze propozycje.

 

Kolejne nowe ankiety będą dotyczyły rozpoznawalności i popularności sprzętu biegowego, zapytamy o systemy wiązań, które preferujecie NNN czy SNS. Także o buty w jakich biegacie. To na stronie głównej, w dziale biegi narciarskie polska zapytamy o kadrę B, a w dziale biegi narciarskie świat kto wygra klasyfikację medalową Mistrzostw Świata w Falun. Liczymy na Wasze głosy!

 

Zapraszamy do głosowania w nowych ankietach na stronie głównej, oraz w działach biegi narciarskie polska, biegi narciarskie świat i kocham biegówki.

 

redakcja

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl