Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Urodzinowy bieg dla Juliana Gozdowskiego

Kocham biegówki -> News

2015-05-12

W piątek 22 maja Honorowy Prezes i Komandor Biegu Piastów - Julian Gozdowski kończy 80 lat! Z tej okazji zapraszamy wszystkich przyjaciół oraz sympatyków Biegu Piastów na narciarski bieg urodzinowy. Początek o godz. 17.00 w Jakuszycach.

 

- Zaznaczmy od razu, że nie będą to zawody sportowe, a jedynie okazja do wspólnego spotkania się pasjonatów narciarstwa biegowego oraz do uczczenia 80. urodzin Juliana Gozdowskiego - podkreśla Komandor Biegu Biastów Dariusz Serafin.


Początek o godz. 17.00 na Polanie Maliszewskiego, tam gdzie od kilku lat startuje Bieg Piastów. Meta znajdzie się na Polanie Jakuszyckiej.

 

Są dwa warunki uczestnictwa w biegu: biegniemy z nartami w rękach, bo z nartami na nogach to raczej nikomu się nie uda.... Drugi - przez całe zawody mamy dobry humor... - wylicza D. Serafin. - O ile to możliwe, prosimy o zabranie ze sobą czapeczek z napisem Bieg Piastów.

 

Na mecie na każdego zawodnika czeka pamiątkowy medal oraz drobny poczęstunek.

/huc/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl