Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Rozpoczęły się zapisy na biegi Salomon Nordic Sunday [NASZ PATRONAT]

Kocham biegówki -> News

2015-12-06

Możecie już zapisać się na każdy z trzech biegów cyklu Salomon Nordic Sunday. W tym sezonie w zawodach pod patronatem Skipola, czeka na Was kilka nowości. M.in. aż dwa biegi na Jamrozowej Polanie. Dodatkowo medale dla każdego na mecie oraz po 150 par kijów na każde zawody, dla tych którzy zapiszą się najszybciej.

 

UWAGA! W tym sezonie każdy zawodnik zapisuje się od nowa, nawet, gdy już posiada numer startowy. - Starą bazę danych dezaktywowaliśmy i rozpoczynamy nowe zapisy - informują organizatorzy SNS-a. Miło nam dodać, że w tym sezonie będziemy w gronie organizatorów, współodpowiadając za bieg na Kubalonce (7 lutego 2016).


Zapisujemy się osobno na każdy z trzech biegów. Jeżeli macie swój numer startowy (koszulkę z poprzednich sezonów) – podajecie go przy rejestracji. Jeżeli go nie macie, otrzymacie nowy (dodatkowa jednorazowa opłata 30 zł – raz na cały sezon).


Zapisy na poszczególne biegi znajdziecie tutaj:

 

Pierwszych 150 osób zapisanych i wnoszących opłatę na poszczególny bieg otrzyma w ramach pakietu startowego – kije marki Salomon!

 

I jeszcze kilka informacji o regulaminowych nowościach. Jak już informowaliśmy, w tym sezonie nie będzie klasyfikacji generalnej. Jak zapewniają organizatorzy, to tylko sytuacja przejściowa – za rok generalka wraca.

 

Zmienia się nieco wysokość wpisowego. Do trzech dni przed biegiem, jego wysokość to 50 zł. Później będzie to już 60 zł. Wyjątkiem są obcokrajowcy, który mogą płacić 50 zł w dniu zawodów, ze względu na wysokie koszta międzynarodowych transferów międzybankowych.
W zamian za wyższe startowe, będzie oczywiście więcej świadczeń. Wspomniany medal dla każdego po każdym biegu (może uda nam się tak je zaprojektować, by z trzech medali złożyć później jeden nowy...), będą także wspomniane kije biegowe Salomona.

 

A propos wpisowego, pamiętajcie, że za start na Jamrozowej wnosicie wpisowe na inne konto, niż za start na Kubalonce. Numery kont i wzory tytułów przelewu znajdziecie w regulaminie TUTAJ.

 

I jeszcze jedna absolutna nowość. - Jako, że w tym sezonie ścigamy się tylko w ośrodkach, gdzie i tak między dwoma biegami na trasę wyjeżdża ratrak, zdecydowaliśmy, że w 2016 roku, jako pierwsza startować będzie łyżwa. Potem przerwa na kosmetykę tras i start klasyków - zapowiadają organizatorzy.

 

/red/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl