Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kolejne zawody narciarskie w Jakuszycach przełożone!

Kocham biegówki -> News

2016-01-04

Zima nas w tym sezonie nie rozpieszcza... Opadów śniegu brak, armatek brak, a więc i zawodów brak. Bieg Piastów ogłosił właśnie przełożenie zawodów zaplanowanych w Jakuszycach na najbliższy weekend (9-10 stycznia). W kalendarzu robi się ciasno.

 

W Jakuszycach obecnie śniegu jest, jak na lekarstwo, a nawet mniej. Co prawda jest mroźno, nawet bardzo, ale Polana nie dysponuje systemem sztucznego naśnieżania...

 

Z tego powodu zawody zaplanowane na nadchodzący weekend trzeba było przełożyć.

Nowe terminy:

  • Fischer Cup 3/6/9 - 3 km - sobota, 23 stycznia, godz. 9.30.
  • Enervit Classic 5-10-15 - 5 km - sobota - 23 stycznia, godz. 12.00.
  • Enervit Classic 5-10-15 - 10 km - 31 stycznia - niedziela.

 

- Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane zmianą terminów. Zawodnicy zgłoszeni na te zawody otrzymali na ten temat informację pocztą elektroniczną. Jeśli komuś nie odpowiada nowy termin, może zwrócić się o zwrot wpisowego. Prosimy o cierpliwość, jeśli chodzi o termin zwrotu pieniędzy. Mamy nadzieję, że aura okaże się łaskawa i spotkamy się na zawodach 23 stycznia na trasach pełnych śniegu - czytamy na stronie Biegu Piastów.

 

/red/

 

źródło: Bieg Piastów

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl