Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Do wygrania darmowy udział w IX Biegu Podhalańskim

Kocham biegówki -> News

2016-01-12

Pokażcie, jak przygotowujecie się do startu w zawodach – pod takim hasłem Bieg Podhalański zaprasza do udziału w konkursie. Do wygrania bezpłatny udział dziewiątej edycji zawodów, która odbędzie się 6 lutego w Nowym Targu.(informacja prasowa)

 

Bardzo lubię ziemniaki z kapustą, a na drugim miejscu lody i kakao – napisał w ubiegłym roku w swoim zgłoszeniu jeden z uczestników biegu. Odpowiednia dieta nie jest jedynym sposobem, który może zapewnić powodzenie podczas startu. Energiczne spacery z kijami nordic walking, biegi, szlifowanie techniki na biegówkach a może pompki na jednej ręce? Jakikolwiek jest wasz sposób na sukces Bieg Podhalański, Urząd Miasta Nowy Targ oraz Biegówki pod Tatrami zapraszają do zabawy.

 

Co zrobić, by wygrać?

Wystarczy zrobić zdjęcie, które pokaże, jak przygotowujecie się do startu w Biegu Podhalańskim. Termin nadsyłania zdjęć mija 21 stycznia (czwartek) o północy. Przyznane zostaną dwie nagrody. Jedną otrzyma zdjęcie wybrane przez jury, zaś drugą zdjęcie, które uzyska najwięcej polubień.  Zwycięzcy – oprócz bezpłatnego udziału w IX Biegu Podhalańskim im. Jana Pawła II na wybranym dystansie – otrzymają czapeczkę Biegu Podhalańskiego, książkę Droga do Justyny Kowalczyk. Historia biegów narciarskich Daniela Ludwińskiego oraz album Gorce. Ogłoszenie wyników nastąpi 25 stycznia. Szczegółowe zasady konkursu TUTAJ

 

Największy bieg na Podhalu

Bieg Podhalański to drugi po Biegu Piastów największy narciarski bieg masowy w Polsce. Co roku rozgrywany jest na trasach biegowych poprowadzonych na terenie nowotarskiego lotniska oraz Rezerwatu Bór na Czerwonem. Zawody odbywają się techniką klasyczną na dystansie 5 km, 15 km oraz 30 km. Zaliczane są do Pucharu Polski Amatorów w Biegach Narciarskich PZN.

 

Szczegółowe informacje o biegu na stronie www.bieg.nowytarg.pl

Film z zeszłorocznej edycji biegu: https://www.youtube.com/watch?v=5kT9w0Kygbo

 

 Łucja Łukaszczyk

 

od redakcji: RANKING SKIPOLA 2015 tutaj możecie zobaczyć ranking polskich biegów narciarskich sezonu 2014/2015

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl