Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Oferty partnerów: nowa seria smarów RODE - T-line

Kocham biegówki -> Oferty partnerów

2014-11-05

 

Firma REMSPORT polski dystrybutor smarów i narzędzi włoskiej firmy RODE ponownie przygotowała dla czytelników portalu skipol.pl specjalną, promocyjną ofertę, na fluorowe smary biegowe, odbiciowe: klistry i gripy (sticki) z nowej serii TLine.

 

 

Włoska firma RODE Skiwax mająca w swojej ofercie bardzo dobre smary biegowe (klistry i gripy) na sezon 2012/2013 udostępnia do sprzedaży smary odbiciowe testowane przez wiele ekip narodowych w Pucharze Świata (tylko tam były dostępne) Smary z linii TLine (Top Line bo taką nazwę nosi ta seria) posiadają specjalne składniki polepszające przyczepność, zachowując przy tym optymalny poślizg.

 

Więcej o serii smarów biegowych TLine na blogu http://www.nartyserwis.pl/nowe-smary-dla-biegaczy-z-rode-skiwax

 

Linia smarów TLine stanowi doskonałe uzupełnienie standardowych Stick i Fluor Stick oraz klistrów.

 

Seria TLine liczy sześć smarów: trzy smary miękkie tzw. klistry

 

KM3

KR3

KM3

 

i trzy smary twarde tzw. sticki

 

VPS

VXPS

VO

 

Aby skorzystać z promocji wystarczy dokonać zakupu (złożyć zamówienie w sklepie internetowym Remsport) dowolną ilość smarów z serii TLine i w pole „Kupon rabatowy” wpisać kod „SKIPOL1”. Dzięki temu uzyskamy rabat -25% na każdy z wymienionych smarów.

 

redakcja

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl