Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Forza Sport nasz nowy partner techniczny w paru słowach o sobie

Kocham biegówki -> Oferty partnerów

2015-10-21

Dobre obyczaje nakazują by przywitać się i przedstawić. Nazywamy się Forza Sport. Na polskim rynku jesteśmy od 1981 r. Powstaliśmy w idei rodzinnego przedsiębiorstwa i tak pracujemy nadal. Doświadczenie i praca moich rodziców pozwoliły na to abym dzisiaj mogła Państwu przedstawić naszą firmę – to kim jesteśmy i czym się zajmujemy. Jesteśmy producentem profesjonalnej odzieży sportowej.

 

Naszą ofertę kierujemy do biegaczy narciarskich, kolarzy, downhill’owców, a także amatorów sportów drużynowych. Wszystkie nasze produkty powstają z pasji i doświadczenia, w oparciu o opinie sportowców. To Wasze opinie, jak również zaufanie pozwalają na stałe poszerzanie oferty oraz ulepszanie produktów. Pracujemy na polskich oraz europejskich materiałach. Proces produkcyjny odbywa się w Polsce – dzięki temu stale monitorujemy postępy pracy oraz przeprowadzamy kontrolę jakości.

Co czyni nas wyjątkowymi na rynku producentów odzieży sportowej? Tym czynnikiem jest indywidualne podejście do klienta. Nie pracujemy szablonowo bądź schematycznie. Nie ograniczamy się do najprostszych rozwiązań. Każdemu klientowi poświęcamy czas i uwagę aby na końcu oddać Państwu produkt najwyższej jakości.  Dajemy Państwu możliwość wyboru produktów z naszej regularnej oferty, jak również skomponowanie własnego, niepowtarzalnego wyrobu. Zaczynając od wyboru kroju, materiału, a następnie kolorystyki. Służymy doradztwem w każdym momencie – co wybrać, jaki materiał będzie dla Państwa odpowiedni, opracujemy projekt graficzny…

 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, klubów sportowych, czy organizatorów zawodów sportowych. Na naszej stronie internetowej piszemy:  „Dla nas każdy projekt jest wyjątkowy…” i zapewniam Państwa, że to zdanie znajduje odzwierciedlenie w naszej pracy, a nie jest tylko sloganem.  Przy tej okazji zapraszam Państwa do szerszego zapoznania się z naszą firmą. Zachęcam do odwiedzenia naszej strony www.forzasport.pl oraz kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

 

Życzę wielu sukcesów sportowych oraz wiele radości i satysfakcji  z osiągnięć (tych wielkich oraz nieco mniejszych) w nadchodzącym sezonie zimowym 2015/2016.

 

Magdalena Domałacny

Przedstawiciel zespołu Forza Sport

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl