Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Weekendowe bieganie na Polanie

Kocham biegówki -> Przygoda

2013-12-01

fot. Aleksandra Hucał

W Jakuszycach można już biegać na nartach! W miniony weekend ratrak już ruszył na trasy, a tym samym sprawił wiele radości zapalonym i stęsknionym bardzo za śniegiem biegaczom!

Jeszcze w sobotę koło południa znajoma nieśmiało próbowała nieubity śnieg na spacerówce do Orlego, a już godzinę później dostaliśmy telefon z euforycznym okrzykiem „Biegnę pierwszy za ratrakiem!"
W niedzielę można było pobiegać i łyżwą i klasykiem do Rozdroża Pod Cichą równią Dolnym Duktem... Górny też był „zrobiony", ale zostaliśmy na Dolnym – jak na pierwszy wypad w sezonie w zupełności wystarczyło. I było cudownie! Ja osobiście czekałam już bardzo niecierpliwie na tę magiczną atmosferę i energię, które czuję na jakuszyckich trasach biegowych, ale - przyznaję - chyba sama nie spodziewałam się, że radość będzie tak wielka! Najwyraźniej zresztą nie tylko u mnie, bo wszystkie mijane i pozdrawiane twarze zadowolone i uśmiechnięte. A jak na pierwszy śnieżny weekend całkiem sporo osób zapięło narty. I cieszy niezmiernie, że nie byli to wcale wyłącznie znajomi „zapaleńcy":) A nawet trafiały się już pierwsze instruktaże... Gratuluję zapału!
Od wczoraj całkiem inny nastrój!:) Polecam wszystkim!

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl