Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Konkurs fotograficzny: Pierwszy Śnieg

Kocham biegówki -> Przygoda

2014-12-03

Zapraszamy Was do udziału w konkursie fotograficznym pod nazwą Pierwszy Śnieg. Na autorów najciekawszych zdjęć czekają książki Bogdana Chruścickiego oraz opaski biegowe naszego portalu. Najlepsze zdjęcie wybierzecie sami - głosując na Facebooku.

 

Konkurs PIERWSZY ŚNIEG trwa od 1 do 14 grudnia 2014. Mogą w nim brać udział tylko osoby pełnoletnie, spełniające wymagania nałożone regulaminem, który znajdziecie poniżej.

A teraz o zasadach konkursu. Od 1 do 9 grudnia 2014 roku włącznie na adres e-mail: redakcja@skipol.pl należy przesłać jedno zdjęcie związane z tematem „Pierwszy śnieg", a więc pokazujące krajobraz zimowy związany ze śniegiem.

Zdjęcie musi być wykonane samodzielnie, w dowolnym miejscu na świecie, jednak z założeniem, że nie może być wykonane wcześniej niż we wrześniu 2014 roku. Wraz ze zdjęciem należy przesłać oświadczenie, że jest się autorem tego zdjęcia. Trzeba także podać swoje pełne dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzin (celem zweryfikowania pełnoletności) oraz kontaktowy e-mail i telefon komórkowy.

Głosowania na zdjęcia trwało będzie od wtorku 10 grudnia, od godz. 9.00 do niedzieli 14 grudnia, do godz. 22.00. Na naszym profilu Skipol.pl na Facebooku będzie album ze zdjęciami zgłoszonymi do konkursu i wystarczy zalajkować zdjęcie, które Wam się podoba. Można polubić kilka zdjęć.

Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek 15 grudnia w godzinach przedpołudniowych.

Nagrody to książki autorstwa Bogdana Chruścickiego o Justynie Kowalczyk oraz opaski biegowe portalu Skipol.pl.

ZAŁĄCZNIK: REGULAMIN KONKURSU PIERWSZY ŚNIEG

 

/huc/

 

Komentarze - 2

bigus

Opublikowano: 2014-12-04 09:48:13

regulamin się nie otwiera ;)

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-12-04 16:56:13

Już działa, sorry

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl