Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Polscy kombinatorzy szykują się na Puchar Świata

Kombinacja norweska -> Artykuły

2019-11-18

Puchar Świata 2019/2020 w kombinacji norweskiej rozpoczyna się już za dwa tygodnie. Nasi zawodnicy nie marnują czasu i zawzięcie trenują, aby do sezonu podejść z największym przygotowaniem.

 

Początkiem listopada polscy kadrowicze trenowali na skoczni w Zakopanem. W minionym tygodniu byli na obozie treningowym w Livigno we Włoszech. Lider naszych polskich dwuboistów - Szczepan Kupczak o wszystkim informował na swoich mediach społecznościowych.

 

"Zakończony obóz! W Livigno było dużo biegania i fajnych zabaw na nartach. Warunki śniegowe rewelacyjne, żal więc byłoby tego nie wykorzystać. Na koniec obozu zdrowie zaczęło się łamać, ale nasza szybka reakcja pozwoliła mi się obronić przed całkowitą klapą. Teraz jeden dzień w domu i regeneracja. Od poniedziałku ostatni szlif na skoczni w Zakopanem. A dalej? Wisienka na torcie moich tegorocznych przygotowań! Zaczynamy walkę o Puchar Świata!Jak myślicie, będzie dobrze? Powiem wam że mam delikatny stresik." - napisał na swoim profilu na facebook`u Kupczak.

 

Dwuboista z Juszczyny (k. Żywca) jest teraz czarnym koniem kadry narodowej. Być może ten sezon będzie przełomowy dla polskiej kombinacji i wyniki będą lepsze niż w pozostałych latach.

Sezon zaczyna się 29. listopada - jest to także dzień urodzin Szczepana Kupczaka, sportowiec w tym roku skończy 27. lat.

 

Bożena Tyc

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl