Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PŚ w Ramsau am Dachstein - program

Kombinacja norweska -> Artykuły

2019-12-19

Weekend przed Bożym Narodzeniem dwuboiści walczyć będą w Austrii. Wszyscy zadają sobie pytanie, czy ktoś może pokonać Jarla Magnusa Riibera? W Ramsau am Dachstein odbędą się dwa konkursy indywidualne. Polskę reprezentować będą Adam Cieślar i Szczepan Kupczak. 

 

Od początku sezonu z pierwszym miesjcem na podium nie rozstaje się 22-letni Norweg. Riiber wygrał 5/5 konkursów i nie wygląda na to, aby coś się miało zmienić. Austriacy czekają na swojego pierwszego zwycięzcę w Ramsau. Rok temu Franz-Josef Rehrl zdobył tam 2. miejsce, jednak najwyższy stopień podium zajął Mario Stecher (obecnie dyrektor sportowy austriackiej dryżyny) w 2010 roku. W ten weekend okaże się czy lider Pucharu Świata nadal będzie na szczycie. 

 

PROGRAM

Piątek, 20.12

12:00 - kwalifikacje

 

Sobota, 21.12

11:00 - seria skoków

14:15 - bieg metodą Gundersena na 10 km

 

Niedziela, 22.12 

09:00 - kwalifikacje

11:00 - seria skoków

15:45 - bieg metodą Gundersena na 10 km

 

Źródło: fis-ski.com

Bożena Tyc

Komentarze - 1

Sakuraj

Opublikowano: 2019-12-20 15:01:07

No i Cieślar już ma wolną sobotę. Zastanawiam się kto wpadł na genialny pomysł, żeby zatrudnić w kadrze trenera, który prowadząc juniorów dokonał wybitnego osiągnięcia, czyli 2 minutowej porażki z reprezentacją Ukrainy w drużynówce na PK w zeszłym roku (Eisenerz bodajże). Musiało to się tak skończyć. Tym bardziej, że P.Słowiok niedawno na twitterze pisał, że z Winkelmannem wcale nie było tak źle, a wyleciał dlatego że wyleciał Horngacher. Po prostu dramat. Cieszmy się z każdego pojedynczego punktu czy to w PŚ czy w PK Marusarza, bo lepiej nie będzie przez wiele wiele lat.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl