Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Puchar Świata w Ramsau: Graabak wygrywa rundę prowiozryczną, Kupczak 22, Cieślar poza konkursem.

Kombinacja norweska -> Artykuły

2019-12-20

Po krótkiej przerwie wraca Puchar Świata w kombinacji norweskiej. W austriackim Ramsau najlepszy podczas rundy prowizorycznej okazał się Joergen Graabak. Szczepan Kupczak zajął 22 miejsce. Do konkursu nie awansował niestety Adam Cieślar.

 

 

Skoki rozegrano na obiekcie normalnym (hs98). Zwycięzca rundy prowizorycznej uzyskał 95,5 metra. Drugie miejsce zajął Jarl Mganus Riiber a trzecie Yoshito Watabe. Czwartą lokatę zajął Jens Luraas Oftebro a piąte Franz-Josef Rehrl. Czołową szóstkę zamknął Ilkka Herola. Szczepan Kupczak skoczył 88 metrów co pozwoliło na zajęcie 22 miejsce. Adam Cieślar zakończył kwalifikacje na 54 miejscu i nie awansował do konkursu. Zdyskwalifikowany został Vid Vrhovnik. 
 
 
 
 
Maciej Sulowski

Komentarze - 1

Figo122

Opublikowano: 2019-12-20 21:19:41

Widać zdevydowany Postep u Cieślara heh.Ludzie nie dziwie sie ze Paweł Slowiok zakonczył kariere jak uslyszal kto bedzie trenerem Reprezentacji.Kupczak. zdecydowany regres na skoczni o Cieślarze szkoda gadac

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl