Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Puchar Świata w Val di Fiemme: Jarl Magnus Riiber wygrywa, Kupczak 31, Marusarz 42.

Kombinacja norweska -> Artykuły

2020-01-10

Piątek oznaczał dla kombinatorów pierwsze zawody Pucharu Świata w tym roku. Ponownie bezkonkurencyjny okazał się Jarl Magnus Riiber. Blisko punktów był Szczepan Kupczak który zajął 31 miejsce. Wojciech Marusarz był 42 a Adam Cieślar niestety nie przeszedł wczorajszych kwalifikacji.

 

 

Skoki
 
Po skokach prowadził Riiber który uzyskał 104,5 metra. 23 sekundy straty po skoku miał drugi Espen Bjoernstad. Sekundę więcej tracił Franz-Josef Rehrl. Kolejne lokaty zajęli Jens Luraas Oftebro, Joergen Graabak i Akito Watabe oraz Esepn Andersen(trzej ostatni exaequo). Szczepan Kupczak na półmetku zawodów zajmował 21 lokatę. Wojciech Marusarz był 35. Zdyskwalifikowani za nieprawidłowy kombinezon zostali Rok Jelen, Kasper Moen Flatla i Manuel Faisst.
 
 
 
 
Bieg
 
Bieg nie okazał się zbyt trudny dla lidera Jarla Magnusa Riibera który wygrał o 26,6 sekundy przed drugim Vinzenzem Geigerem. Trzecie miejsce zajął Joergen Graabak a czwarte Fabian Riessle. Piąte miejsce zajął Johannes Rydzek a szóste Lukas Greiderer. Szczepan Kupczak był 31 a Wojciech Marusarz 42.
 
 
 
 
Jutro w Val di Fiemme kolejny konkurs indywidualny. Skoki od 10 a bieg od 13:30.
 
 
Maciej Sulowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl